Sprint logo

KORPORACJA SPRINT


Spółka „Sprint” rozpoczęła swoją działalność w 2007r.

Początkowo w skład korporacji wchodziły firmy Astor reprez. przez Marcina Obłuskiego, Latex reprez. przez Tomasza Groehl, Moto Budrex reprez. przez Romana Kuligowskiego i Wulkanex reprez. przez Włodzimierza Mularczyka, w roku 2008 do naszego grona dołączyła firma Pneuhage reprez. przez Pana Marcina Wawrzyniaka a w 2009 podpisaliśmy umowę o współpracy z firmą Moto-Gum reprez. przez Sławomira Kochańskiego i Dariusza Kaczora. Główna siedziba Spółki znajduje się w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291.

Naszym celem jest podnoszenie obecnych i wyznaczanie nowych standardów obsługi Klienta hurtowego i detalicznego, stworzenie pierwszej tego typu w Polsce sieci profesjonalnych serwisów mechanicznych, jak też krzewienie znajomości i zaufania do krajowych oraz importowanych marek ogumienia samochodowego, felg stalowych i aluminiowych i akumulatorów.

Założenia, które sobie wytyczyliśmy, czynimy dla Państwa z najwyższą starannością. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, chętnie badamy opinie naszych Klientów o nas, dzięki czemu szeroko rozumiana jakość obsługi nieustannie wzrasta.

Posiadamy zarówno doskonale przeszkoloną kadrę pracowniczą, profesjonalne zaplecze techniczne, jak i wystarczające umiejętności współpracy między naszymi oddziałami, by zapewnić jak najsprawniejszą obsługę naszych Klientów, niezależnie od tego, czy jest nim inna duża hurtownia, sieć serwisów wymiany opon, flota samochodowa, zakład wulkanizacyjny czy najważniejszy w tej stawce odbiorca ostateczny – Klient detaliczny.

PL

Copyright © MOTO-GUM sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje w swoim działaniu pliki cookies.
Możesz zapoznać się ze szczegółami naszej polityki cookies więcej >>.